Sesja biznesowa dla adwokata w Szczecinie
|

Sesja biznesowa dla adwokata

Sesja biznesowa dla adwokata nie musi odbyć się w studio. Można też wykonać takie zdjęcia we wnętrzu lub w plenerze. Ostatnio miałem okazję wykonać taką sesję właśnie w plenerze. Część zdjęć z tej sesji możecie zobaczyć poniżej. Zdjęcia powstały między innymi do wykorzystania na stronie www.

Sesja biznesowa dla adwokata została wykonana na dziedzińcu Piast Office Center w Szczecinie. Swoją drogą to świetne miejsce na zdjęcia wizerunkowe nie tylko dla prawników. Wszystkie zamieszczone zdjęcia zostały wykonane w jednym miejscu, jedynie o kilka metrów przenosiliśmy się do następnego ujęcia. Kilka metrów może diametralnie zmienić ujęcie i dzięki temu można wykonać wiele różnych ujęć. Daje to klientowi możliwość wyboru spośród wielu różnych ciekawych kadrów. Nie trzeba się również wiele przemieszczać. Skraca to ilość koniecznego czasu na sesję którego zawsze jest za mało.

Sesję w plenerze należy planować raczej w cieplejsze pory roku. Jednak to również zależy od koncepcji w jakiej dana osoba ma być przedstawiona na fotografiach. W przypadku niekorzystnej aury na zewnątrz zawsze można skorzystać ze studia lub wnętrz np. biurowych.

Jest również jeden duży plus przy realizacji zdjęć bezpośrednio we wnętrzach Twojego biura. Ty oraz Twoi współpracownicy nie tracicie czasu na dojazd do studia. Ja przyjeżdżam wraz ze swoim przenośnym studiem tak by zrobić świetne zdjęcia a przy tym nie oderwą Ciebie na pół dnia od pracy.

Jeśli jednak nie mamy bezpośrednio dostępu do takich wnętrz to warto zaplanować sesję z wyprzedzeniem. Jest możliwość skorzystania z pięknych wnętrz, trzeba tylko poświęcić więcej czasu aby przygotować wszystko. Z reguły trzeba potwierdzić dostępność oraz możliwość skorzystania z takich miejsc pisemnie.

Minimum czasu jakie potrzebujemy na zdjęcia wizerunkowe to około 30 minut dla jednej osoby. Warto jednak zarezerwować sobie trochę więcej czasu. Zdjęcia na pewno wynagrodzą dodatkowy wysiłek. Lepsza jakość zdjęć biznesowych jest pochodną czasu jaki poświęcimy na taką sesję. Dlatego zawsze polecam aby jednak wybrać trochę dłuższą sesję.

Interesuje Ciebie sesja biznesowa w studio, wnętrzu lub plenerze?
Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci wybrać odpowiednie miejsce oraz zadbam by efekt był satysfakcjonujący!

Sesja biznesowa dla adwokata w Szczecinie
Sesja biznesowa dla adwokata w Piast Office Center Szczecin
Sesja biznesowa dla adwokata
Fotograf portretowy i biznesowy Szczecin
Fotograf portretowy i biznesowy Szczecin

Opinia klienta:

Po pierwsze – profesjonalizm. Robert nie spieszy się ze zleconą pracą, zawsze dokładnie pyta klienta o jego oczekiwania, wsłuchuję się w potrzeby i przede wszystkim dokładnie robi to co do niego należy. Polecam!

Interesuje Ciebie sesja biznesowa w studio, wnętrzu lub plenerze?
Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci wybrać odpowiednie miejsce oraz zadbam by efekt był satysfakcjonujący!

Sesja biznesowa dla adwokata, sesja zdjęciowa dla prawnika, fotograf portretowy Szczecin, fotografia portretowa Szczecin, zdjęcia biznesowe Szczecin, fotografia korporacyjna Szczecin, portret Szczecin, Twój wizerunek w sieci, Twoja marka osobista, Twoja marka online

Podobne wpisy