Dwa wyróżnienia w konkursie

Dwa wyróżnienia w konkursie

Długo swoich zdjęć nie wysyłałem na konkursy. W tym roku uczestniczyłem w dwóch konkursach. W obu pomimo braku miejsca na podium wygrałem.

Pierwszym był lokalny konkurs organizowany przez Dom Kultury „Klub Skolwin” – XIII Szczeciński Konkurs Fotograficzny „Szczecin – kadry drugie”. Pomimo że nie zająłem żadnego miejsca na podium to moje prace zostały docenione i zostały wybrane do pokonkursowej wystawy. Miałem również możliwość uczestnictwa w warsztatach z Paweł Piotrowski. Uczestnictwo w tych warsztatach to dla mnie wielka nagroda. Wielka lekcja reportażu, fotografii ulicznej oraz projektów długoterminowych. Świetnie spędzony czas!

Drugim konkursem w którym brałem udział był konkurs organizowany przez To DOBRY KURS – EDYCJA 12 PORTRET 2020. W tym konkursie zostałem wyróżniony spośród 11 452 fotografów. Dostałem również bardzo treściwą informację zwrotną na temat przesłanych fotografii oraz mnie jako fotografa. Część z tych informacji możecie przeczytać na załączonej grafice. Cieszę się że moje zdjęcia posiadają charakterystyczne cechy stylu oraz wrażliwości i jest to widoczne dla innych. Chyba każdy fotograf marzy o tym by mieć własny styl, a jego zdjęcia nie musiały być podpisywane bo odbiorcy rozpoznają jego właśnie po zdjęciach.

Dwa wyróżnienia w konkursie
fotografia konkursowa Szczecin, wyróżniony fotograf, konkurs fotograficzny Szczecin, nagroda dla fotografa

Podobne wpisy