|

Sesja zdjęciowa z Patrykiem w Szczecinie (Riders Club Kijewo)

Sesja zdjęciowa wraz z Patrykiem z grupy Riders Club Kijewo była planowana już jakiś czas. Umówiliśmy się że zrobimy razem zdjęcia w Puszczy Bukowej w Szczecinie. Pora roku była odpowiednia – piękna polska złota jesień. Drzewa zabarwione żółto-brązowa barwą. Czekaliśmy tylko na dzień kiedy słońce pięknie nam przyświeci. Plan działania już był ustalony, miejsca sesji wybrane nawet sprzęt gotowy tylko słońca niestety ciągle brak. Trochę musieliśmy poczekać ale potem pogoda nam wszystko wynagrodziła z nawiązką.

Ósmego listopada udało się. Był ciepły słoneczny dzień z lekką mgiełką o poranku. Pogoda była o niebo lepsza niż w dniach wcześniejszych. Szybki telefon do Patryka i już chwilę po tym byliśmy razem na miejscu.

Odwiedziliśmy kilka miejsc by maksymalnie wykorzystać warunki. To miejsce znam już bardzo dobrze więc nie było problemu by zrobić kilka ciekawych ujęć. Często również sam jeżdżę tutaj rowerem. To dość popularna droga w tej cześć Puszczy Bukowej. Ma dość ciekawe ukształtowanie co zdecydowanie pomogło uzyskać ciekawe ujęcia.

Podczas sesji zdjęciowej korzystałem głównie ze światła dziennego, wspomagając się w miarę potrzeby lampą błyskową. Między innymi ostatnie zdjęcie wykonałem przy użyciu błysku przez jeden z ulubionych moich modyfikatorów światła –  beauty dish. Beauty dish to reflektor montowany na lampę błyskową i dobrze się sprawdza przy sesjach właśnie beauty. Bliskie portrety beaty i beauty dish to idealne połączenie. Jednak śmiało można użyć ten modyfikator do innych zdjęć ludzi. Bardzo lubię beauty dish`a za ładny kontrast światła.

Sesja nie była zbyt długa. Tylko ze względu na konieczność przemieszczania ze sprzętem do różnych miejsc całość trwała kilka godzin. Same ujęcia jednak poszły nam bardzo sprawnie.

Dobrze że tego dnia wykorzystaliśmy tak zwane okno pogodowe i wykonaliśmy zdjęcia. Następnego dnia już niestety słońce nie świeciło tak ładnie ale my już mieliśmy kadry na których nam zależało. Nasza sesja fotograficzna była zdecydowanie udana!

Kilka zdjęć z naszej wspólnej sesji zdjęciowej możecie zobaczyć poniżej.

fotografia Patryka w Puszczy Bukowej
sesja zdjęciowa Patryka jesienią
sesja fotograficzna kolarza w lesie
sesja zdjęciowa zawodnika Riders Club Kijewo
Szczecin sesja zdjęciowa kolarza w Puszczy
Portret kolarza w lesie

Opinia klienta:

Doskonały kontakt, dokładnie omówione szczegóły zlecenia oraz świetne zdjęcia, polecam Pana Roberta.

sesja zdjęciowa Szczecin, fotograf portretowy Szczecin, fotografia portretowa Szczecin, zdjęcia w Puszczy Bukowej Szczecin, fotografia sportowców, portret sportowca Szczecin, Twój wizerunek w sieci

Podobne wpisy