fbpx

Odkryj swoje piękno!

Przeżyj magiczną podróż do własnego piękna poprzez fotograficzną przemianę, która uchwyci każdy niepowtarzalny moment Twojej kobiecości. To nie są zwykłe fotografie, to spotkanie z samą sobą przed obiektywem aparatu, gdzie każde ujęcie jest jak kadr z najpiękniejszego filmu o Tobie.

Zapomnij na chwilę o wszelkich kompleksach i ocenach innych. Tylko Ty i Twój cudowny, niepowtarzalny sposób bycia. Obejmij swoje ciało, doceń każdą krzywiznę i każdy szczegół, który czyni Cię wyjątkową. Sesja zdjęciowa to nie tylko zapis kolorów i kształtów, to podróż do wnętrza Twojej duszy, której rezultat jest piękny tak samo, jak Ty sama.

Daj się uwiecznić w chwilach radości, siły i delikatności. Niech obiektyw stanie się lustrem, w którym odnajdziesz swoje piękno, które zasługuje na uznanie. To przeżycie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla innych, to równie jest dla Ciebie. Po sesji zdjęciowej nie tylko inni zobaczą, jak wspaniała jesteś, ale przede wszystkim Ty sama przekonasz się o swojej wyjątkowości.

Pokaż światu swoją pewność siebie, wewnętrzną siłę i pozytywną energię. Niech Twoje zdjęcia będą manifestem miłości do samej siebie, inspiracją dla innych kobiet do odkrywania własnej wartości. Odkryj piękno, które zawsze było w Tobie, i pozwól mu zabłysnąć na całym świecie.

W końcu nadszedł czas, abyś stała się główną bohaterką swojej własnej historii piękna!

Jeśli myślisz że...

Nie jestem gotowa

To już chyba za późno

W moim wieku nie wypada

Nie wyglądam korzystnie na zdjęciach

Poczekam jeszcze, może schudnę

Moje ciało nie jest już atrakcyjne

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że nie czuję się już kobieco

Straciłam już swoją kobiecość i seksapil

Przemiana jest właśnie dla Ciebie!

Jak będzie wyglądać Twoja przemiana?

Pierwszym krokiem do Twojej przemiany będzie wspólna rozmowa.

Porozmawiamy o Twojej wizji na sesję oraz jak sobie wyobrażasz to przeżycie.  Wspólnie odkryjemy piękno które, chcesz pokazać! Będziesz mogła zapytać o kwestie, które są dla Ciebie ważne, podczas całego procesu fotograficznej przemiany.

Będzie to początek projektu Twojej idealnej sesji.

Dobierzemy odpowiednią stylizację, fryzurę i makijaż. Stworzymy zarys kadrów które wyeksponują Twoje piękno

Na bazie tych informacji wspólnie stworzymy Twoje przeżycie.

Kilka tygodni przed sesją fotograficzną odbędzie się Twoja konsultacja stylizacyjna. Podczas rozmowy online zrobimy przegląd Twojej szafy. Wspólnie wybierzemy kreacje które sprawią, że na zdjęciach będziesz wyglądać kobieco i pięknie.

Dwa dni przed sesją zadzwonię do Ciebie, aby potwierdzić nasze spotkanie. Jeśli w międzyczasie pojawiły się jakieś pytania lub obawy, to jestem w tym czasie dla Ciebie.

Dzień, kiedy wspólnie na sesji pokażemy Twoje piękno zacznie się od przygotowania makijażu oraz fryzury. Gdy już będziesz gotowa zaczniemy sesję zdjęciową. Podczas zdjęć pokażę, jakie pozy pozwolą najlepiej wydobyć Twoje piękno. Cały czas będziesz też mogła zobaczyć efekt na monitorze komputera. Na bieżąco będziesz widzieć proces powstawania Twoich fotografii. Będziemy mogli korygować ewentualne niuanse, tak by efekt końcowy był dla Ciebie tylko pozytywnym zaskoczeniem.

Sesję zdjęciową zakończymy wspólnym wyborem fotografii. Nie zostawię Ciebie bez wsparcia z tym często niełatwym wyborem. Razem usiądziemy do wyboru ujęć które są Tobie najbliższe. Będziesz mogła też powiedzieć jakie ewentualne elementy mam skorygować podczas edycji Twoich zdjęć.

„Przeżycie niesamowite myślę, że będę długo pamiętać!”

Jolanta

Co otrzymasz po sesji?

Po sesji otrzymasz piękne wydrukowane fotografie, oprawione w Passe-partout. Całość wraz z nośnikiem na którym są zdjęcia w wersji elektronicznej otrzymasz w eleganckim opakowaniu – Foliobox.

Jeśli zamówisz większe wydruki ścienne to również otrzymasz je podczas dnia odbioru fotografii.

Wszystko to dostaniesz w dniu odbioru kiedy będziesz mogła zobaczyć efekt naszej wspólnej przemiany.

Foliobox

Wydruki ścienne

odkryj swoje piekno WallDecor7
odkryj swoje piekno WallDecor24
odkryj swoje piekno WallDecor1
odkryj swoje piekno WallDecor10

To przeżycie jest dla Ciebie jeśli:

Chcesz odnaleźć swoje piękno.

Chcesz poczuć się wreszcie piękną i wartościową kobietą, tu i teraz!

Nie chcesz tylko zdjęć ale przeżyć wewnętrzną przemianę, odkryć na nowo siebie oraz swoje piękno.

Jesteś gotowa poświęcić czas dla siebie i w pełni zaangażować się w cały proces który zmieni Twoje postrzeganie siebie.

Chcesz coś zmienić w swoim życiu i czujesz że nie możesz czekać dłużej!

Cały czas oddajesz siebie innym jako matka, żona lub najlepsza przyjaciółka i nie masz już czasu na siebie.

Kiedy otrzymam gotowe fotografie?

Swoje fotografie otrzymasz podczas umówionego wspólnie dnia odbioru. Po 20 dniach roboczych od wspólnego wyboru zdjęć do retuszu wszystko będzie gotowe.

Będzie to ostatni etap Twojego przeżycia gdy zobaczysz efekt Twojej przemiany.

Poznaj Roberta

Robert Chmara fotograf odkryj swoje piekno

Jestem fotografem z 15-letnim doświadczeniem, odkrywającym piękno ukryte w człowieku. Potrafię dostrzec wyjątkowość w każdej osobie. Każdy z nas posiada w sobie urok, wystarczy go tylko dostrzec i zatrzymać w kadrze.

Od 2011 roku jestem aktywnym członkiem Fotoklubu Szczecin. Uczestniczyłem w kilku wystawach zbiorowych, w tym jednej w Lizbonie w Portugalii. Ponadto, byłem gościem audycji radiowej o fotografii „Migawka” w Radiu Szczecin. Moje zdjęcia zostały docenione w ogólnopolskim konkursie fotograficznym To DOBRY KURS – EDYCJA 12 PORTRET 2020.

Ta usługa jest dla Ciebie jeśli:

Nie chcesz aby na sesji fotograf nerwowo spoglądał na zegarek, a za drzwiami czekała już kolejna osoba. Chcesz aby na sesji cicho leciała Twoja ulubiona muzyka, byś poczuła się wyjątkowo. Aby ktoś poświęcił Tobie tyle czasu ile potrzebujesz.

Chcesz mieć możliwość na bieżąco na sesji zobaczyć efekty pracy oraz ewentualnie poprawić to na czym Tobie najbardziej zależy. 

Chcesz aby ktoś poświęcił Tobie czas po sesji i razem pomógł wybrać Twoje najlepsze ujęcia. Ujęcia które będziesz mogła z dumą powiesić na ścianie w domu lub pokazać bliskim.

Jak zarezerwować termin sesji?

Termin sesji możesz zarezerwować bezpośrednio na spotkaniu ze mną. Podczas spotkania omówimy wszystkie szczegóły Twojej sesji zdjęciowej oraz zarezerwujemy termin sesji.

Kliknij poniższy link i umów rozmowę ze mną.

Czy mogę podarować bliskiej osobie prezent w postaci sesji „Odkryj swoje piękno”?

Tak, oczywiście jest to możliwe.

Zarezerwuj konsultację, gdzie będziemy mogli porozmawiać o osobie którą chcesz obdarować oraz jak ma wyglądać to przeżycie.

Jesteś tutaj i wciąż nie wiesz czy warto?

Znajdujesz się tutaj, ale wahasz się nad rozpoczęciem tej niezwykłej podróży?

Pomyśl o tym, ile tracisz, trzymając się w cieniu. Każdy dzień zwłoki to dzień, w którym mogłabyś poczuć prawdziwą radość z bycia sobą, miłość do swojego ciała i pewność siebie, której dotąd nie doświadczyłaś.

Zapomnij o wątpliwościach i obawach. One zawsze będą. Powiedź sobie „Jestem tego warta, zasługuję na to!”

Nadszedł czas, abyś zobaczyła swoje piękno takie, jakim jest naprawdę. Niech zdjęcia staną się dla Ciebie źródłem inspiracji, siły i radości. Niech przypominają Ci o tym wspaniałym przeżyciu.

Dlatego dłużej nie zwlekaj. Kliknij poniżej, aby rozpocząć swoją podróż do odkrywania piękna, które zawsze było w Tobie. Jestem tu po to, by pomóc Ci poczuć się piękną i pewną siebie.

To wspaniałe doświadczenie jest już tak blisko.

Zaczynajmy!